Чернівчанин Ратмір Турчанінов став володарем Кубку України з боксу

З 7 по 12 жовтня у місті Рівному проходив Кубок України з боксу серед чоловіків та жінок присвячений Дню захисників та захисниць України. Це один з відбіркових етапів до чемпіонату Азії, на який наступного року вирушатиме збірна України.

Збірна Чернівецької області поїхала у складі трьох боксерів: Ратміра Турчанінова (МСК "Варяг", тренер Турчанінов Д.І.), Максима Петринки (МСК "Варяг", тренер Турчанінов Д.І.) та Андрія Лавренюка (БК Імперія, тренер Шульгін С.).

Про це БукІнфо повідомили в обласній федерації боксу.

В результаті змагань, Максим Петринка та Андрій Лавренюк посіли 5 місця, поступившись більш досвідченим суперникам в 1/4 фіналу. А чернівчанин Ратмір Турчанінов став володарем Кубку України з боксу.

Ратмір Турчанінов провів 5 поєдинків проти представників Київської, Львівської, Черкаської та Дніпропетровської областей. Він одержав блискавичні перемоги в усіх поєдинках, ставши володарем Кубку України з боксу 2024 року.

Це історична подія для Чернівецького боксу, оскільки до цього моменту лише двоє боксерів з м. Чернівці перемагали на Кубку України. Тепер їх троє: Ратмір Турчанінов, Юрій Томюк, та Микола Жижиян.