На Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів в Абу-Дабі дві золоті нагороди вибороли буковинці Олексій Болбочан та Даниїл Циганков

Чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів відбувся 5-11 серпня в Абу-Дабі (Обʼєднані Арабські Емірати) на легендарній Mubadala Arena y Zayed Sports City.

Збірна України посіла перше місце в командному заліку серед 700 спортсменів з 47 країн світу. Де випередивши такі країни як Сполучені Штати Америки Британія та Ірландія, пише кореспондент БукІнфо.

Здобувши 8 золотих медалей з яких дві вибороли буковинці. Олексій Болбочан четвертий рік поспіль став чемпіон світу також чемпіоном світу став Даниїл Циганков і наймолодший представник збірної України Ігор Григоращук, якому тільки виповнилось 12 років завоював бронзу на чемпіонаті світу.

Всі чемпіони та призери представники клубу "golden legion" під керівництвом тренерів Романа Скидана та Олександра Панті.

Чемпіонів та призерів нагородили грошовими нагородами.